Каталог насосів дозаторів, автоматичних станцій дозування, датчиків і контролерів

Каталог насосів дозаторів містить повний асортимент хімічних, промислових і харчових насосів дозаторів SEKO для дозування води, розчинів, гіпохлориту натрію, хімічних реагентів, миючих засобів, кислот, лугів, барвників, флокулянтів, коагулянтів та інших рідин.

Залежно від цілей застосування і потреб виробництва, ви можете придбати дозуючі насоси мембранного, пневматичного, електромагнітного плунжерного типу.

Залежно від серії і марки дозуючі насоси мають цифрове або аналогове управління, а також живляться від мережі 12, 24, 110, 220, 380 вольт.

Основні переваги дозуючого обладнання SEKO

Купуючи дозуюче обладнання у компанії «Інжинірингові Системи», клієнти отримують консультацію досвідченого інженера щодо установки і налагодження обладнання, а також гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

Купити насоси дозатори, дозуюче обладнання  SEKO в Украіні

з безкоштовною консультацією і кваліфікованим монтажем можна, звернувшись до фахівця компанії ТОВ «Інжинірингові Системи», або звернувшись за номером (067) 442 30 58ООО «Інжинірингові Системи» офіційний дистриб'ютор SEKO S.p.A. в Україні.

ТОВ "Інжинірингові Системи" офіційний дистриб'ютор Seko S.p.A. в Україні.

наші
партнери