Дозуючий насос Maxima Evo

Соленоїдний дозуючий насос Maxima Evo

Дозуючий насос Maxima Evo — соленоїдний мембранний насос, який призначений для дозування різноманітних хімікатів і рідин, розроблений компанією SEKO на підставі багаторічного досвіду роботи.

Основні характеристики насосів Maxima Evo

  • 5 моделей лінійки Maxima Evo покривають діапазон продуктивності від 0,4 до 54 літрів на годину. Кожен насос створює максимальний протитиск 20 бар.
  • Габарити і кріпильні отвори цих дозаторів однакові для всіх моделей, оскільки конструкція корпусу дозволяє спростити стадію проектування.

Матеріали, з яких виготовлений насос Maxima Evo:

  • Корпуси всіх моделей дозуючих насосів виготовлено з PVDF, полімеру, що містить фтор. Цей полімер сумісний з більшістю хімічних речовин, які використовуються в промисловій водопідготовці, очищенні стічних вод, підготовці питної води.
  • Використання керамічних кульок в клапанах стандартних версій підвищує надійність і хімічну стійкість всієї гідравлічної лінії.
  • Діафрагма насоса виготовлена ​​з PTFE і сумісна практично з будь-якої хімією. 5-річні випробування діафрагми дали чудові результати зносостійкості, і тому більше не потрібні періодичні сервісні роботи по заміні діафрагми. Гарантований термін служби діафрагми - 5 років.
За професійною та швидкою консультацією звертайтеся до фахівця компанії ТОВ «Інжинірингові Системи», або за номером (067) 442 30 58

Купити насос дозуючий SEKO Maxima Evo в Україні

Аналогові моделі

Дозуючий насос Maxima MAG

Насос дозатор з постійною/пропорційною продуктивністю. Ціна від 431 до 664 євро.

Дозуючий насос Maxima MKL

Дозуючий насос з постійною продуктивністю. Ціна від 365 до 626 євро.

Цифрові MAXIMA

Дозуючий насос Maxima MPR

Дозуючий мембранний насос з вмонтованим контроллером pH/Redox. Ціна від 625 до 839 євро.

Дозуючий насос Maxima MPG

Мембранний насос дозатор з постійним або пропорційним режимом дозування. Ціна від 563 до 793 євро.

наші
партнери