Обладнання для клінінгу

Seko є світовим лідером з виробництва обладнання для клінінгу та гігієни, дозування й розведення

Перед більшістю підприємств (готелі, заклади харчування, лікарні, підприємства харчової промисловості…) ставляться високі стандарти чистоти та гігієни, не говорячи вже про підприємства, що самі продукують чистоту (клінінгові компанії, пральні, автомийки…). Для виконання таких вимог потрібне спеціальне дозуюче обладнання, апарати спінювання, нанесення, розведення та багато іншого спеціалізованого устаткування. І в цьому питанні Вам зможе допомогти продукція компанії SEKO.

Автоматичні посудомийні машини, пральні, авто мийки, сучасні технологічні та інші процеси вимагають використання професійної та концентрованої хімії, що в свою чергу неможливо без використання спеціального обладнання. Дозуючі системи та обладнання для клінінгу необхідні: в процесі приготування розчинів, забезпечення точного співвідношення розведення, економного та ефективного використання хімії, якісного нанесення чистячих рідин на поверхні, точне дозування миючих та ополіскуючих засобів, контролю за використаною хімією.

Дозуючі системи в клінінгу мають багато переваг, таких як:

підвищення ефективності процесу, оптимізація витрат, поліпшення бажаного результату, зменшення «людського фактора», автоматизація процесу, контроль та облік використаної хімії.

  • SEKO має готові рішення в області клінінгу та гігієни кухонь, пралень, поверхонь всіх типів, а також для офісів і ресторанів, лікарень, готелів, магазинів, шкіл, автомийок, басейнів, градирень, для енергетики, виробництва харчових продуктів та напоїв, водо і газопостачання, підготовки питної води та очищення стічних вод.

наші
партнери