Повітродувки SEKO

Вихрові повітродувки/компресори для нагнітання або відкачування повітря/газів

Вихрові компресори працюють відповідно імпульсному принципу. Це означає, що кінетична енергія обертового робочого колеса передається в насосну камеру де перетворюється в тиск газу.

Робоче колесо встановлюється безпосередньо на вал двигуна і разом з корпусом утворює бічний канал. Гази всмоктуються, стискаються в бічному каналі та подаються до другої камери стиснення після одного оберту робочого колеса. У другій камері гази знову стискаються перед виходом, розроблено моделі з 3-ма стадіями стиснення. Таким чином, вихрова повітродувка може використовуватися як для нагнітання повітря, так і для викачування.

  • Номінальна потужність двигуна визначає максимальний перепад напору повітря.

Вихрові повітродувки виконують проміжну роль між вентиляторами та компресорами високого тиску. В порівнянні з вентиляторами різної потужності, вихрові повітродувки дають значно меншу продуктивність (до 2100 м³/год), але значно більший тиск (до 1000 мбар). В порівнянні з компресорами рівної потужності, вихрові повітродувки мають значно вищу продуктивність.

Глушники, встановлені на обох сторонах, забезпечують безшумну роботу, а максимальна експлуатаційна надійність, навіть при високих перепадах, забезпечується завдяки наявності підшипників поза камерами стиснення.

  • Однією з основних переваг вихрових повітродувок є їх енергоефективність.
воздуходувка вихревая

Вихрові повітродувки (1 імпеллер, 1 стадія розгону)

Вихрова повітродувка/вакуумний насос.

повітродувка seko

Вихрові повітродувки (2 імпеллери, 2 стадії розгону)

Вихрова повітродувка/вакуумний насос.

повітродувка промислова

Вихрові повітродувки (2 імпеллери, 1 стадія розгону)

Вихрова повітродувка/вакуумний насос.

повітродувка seko

Вихрові повітродувки (3 імпеллери, 3 стадії розгону)

Вихрова повітродувка/вакуумний насос.

наші
партнери