Станції приготування флоакулянтів і коагулянтів

Станції приготування і дозування флокулянтів і коагулянтів

Станції приготування поліелектролітів складаються з резервуара, розділеного на дві або три камери в залежності від потреби. У кожній камері встановлена мішалка. Станції дозування забезпечені автоматичним дозатором сипучих речовин і насосом для перекачування емульсії.

Для отримання розчину поліелектролітів з очікуваною концентрацією, станція має клапан управління водою з витратоміром. Контролер відповідає за правильну роботу процесу, збір інформації від датчиків рівня в баках і порошку в ємкості.

Застосування станцій приготування та систем дозування

Системи приготування поліелектролітів призначені для автоматичної підготовки полімерних розчинів, які використовуються в якості коагулянтів для видалення зважених часток в процесах очищення води.

Можливість замінювати порошок емульсією в багатьох випадках не потрібна, однак конструкція дозуючої станції забезпечує таку можливість.

Компанія ТОВ «Інжинірингові Системи» пропонує установки для дозування поліелектролітів з нержавіючої сталі або пластику.

Купити станції приготування поліелектролітів SEKO в Україні

з безкоштовною консультацією і кваліфікованим монтажем можна, звернувшись до фахівця компанії ТОВ «Інжинірингові Системи», або за номером (067) 442 30 58

станция полиэлектролитов

Polycendos

Автоматична система приготування розчинів поліелектролітів (флокулянтів та коагулянтів).

станция полимеров

PolyMan

Напівавтоматична система приготування розчинів поліелектролітів (флокулянтів та коагулянтів).

наші
партнери