Насос для протруювача насіння ПС, ПК

 

Насос-дозатор для протруювача насіння

Протруювання насіння – це процедура знезараження насіння від згубного впливу на нього всіляких збудників бактеріальних і грибкових інфекцій, які можуть поширюватися не тільки через насіння, а й через ґрунт.

Система протруєння насіння ПС, ПК

ТОВ “Інжинірингові системи пропонує Вам відмінне рішення для протравки насіння за допомогою мембранного насоса-дозатора Seko SPRING S1. Цей насос об’ємного типу, особливістю якого є пружинно-поворотний механізм. Працює за допомогою вбудованого електромотора.

Характеристика:

Дане рішення протруювання насіння відмінно підійде для систем низького тиску. Якщо дані характеристики не підходять для Ваших умов експлуатації, обов’язково зверніться до наших фахівців перейшовши в розділ контактів. Наші інженери порекомендують оптимальне обладнання та підберуть всі необхідні комплектуючі для протруєння насіння.

Наші насоси для протруювання насіння встановлені на багатьох системах і користуються успіхом багато років! Точність дозування протруювача і сумісність з Вашим обладнанням гарантуємо. Консультації, монтаж і забезпечимо необхідний сервіс.

 

 

наші
партнери