Басейни

Контрольно-вимірювальне обладнання для басейнів

SEKO, провідна міжнародна компанія в індустрії систем дозування протягом більш як 30 років, досягла успіху в об’єднанні поточних технологічних інновацій з неперевершеною надійністю своєї продукції, розробляючи найпередовіші системи для ринку.

Комбіновані системи з перистальтичними насосами, електромагнітними насосами та контрольно-вимірювальними приладами. Одиниці виміру для побутового застосування створені таким чином, щоб не було потрібно присутність технічного персоналу.

Такі пристрої автоматично вимірюють і перевіряють значення басейну.

Мембранні соленоїдні насоси дозатори

Мембранні соленоїдні насоси дозатори

Насоси дозатори підійдуть для дозування агресивних чи нейтральних речовин, забезпечать високу точність дозування, створюють тиск до 20 бар, мають продуктивність до 110 л/год.

Обладнання для басейнів

Комплекс обладнання для контролю за хімічними параметрами води в громадських та приватних басейнах

Seko вже багато років займала перше місце в розробці рішень, як для приватних так і для професійних плавальних басейнів, і завжди забезпечувала найбільш ефективні, практичні та повні рішення.

Контролери

Контролери для вимірювання параметрів води

Інструменти, надані SEKO, роблять нашу компанію ідеальним партнером для очищення води та контролю за хімічними та фізичними параметрами в промислових процесах.

Датчики

Датчики для вимірювання параметрів води 

Асортимент вимірювальних датчиків та зондів Seko включає: рН, ОВП, електрична та індуктивна провідність, хлор та дезінфікуючі засоби, розчинений кисень, мутність та потоку.

Використання датчиків Seko можна зустріти від простих завдань очищення води до підготовки промислової технологічної води відповідно до більш жорсткіших вимог щодо температури, тиску, ступеня забруднення і хімічної стійкості.

наші
партнери