Виготовлення фарб, лаків

Обладнання для виробництва фарб, лаків, ґрунтовок, клею та шпаклівок.

Диссольвери підходять для виробництва водоемульсійних, вододисперсійних та алкідних фарб. Якість і собівартість одержуваних пігментних лакофарбових матеріалів залежить від параметрів частинок пігменту.

Чим дрібнішими будуть частинки пігменту, тим менше його потрібно у виробництві ЛКМ при заданих світловідбивних характеристиках готової продукції. Іншими словами, пігмент працює лише поверхнею, а значить, його вся його маса повинна мати максимально корисну площу поверхні. Це досягається тільки при максимальному диспергуванні пігменту та утворенні стійкої колоїдної суміші в диссольвері. Для виробництва фарб та лаків достатньо купити простий набір обладнання:

  • Диссольвер відповідної продуктивності та потужності електромотора.
  • Додаткові змінні зубчасті фрези різного діаметра.
  • Змінні ємності для потокового використання диссольвера у виробництві фарб різних відтінків.
  • Витяжний зонт, підключений до системи вентиляциї.
  • Дозуючі ваги під ємність (можуть входити до комплектації змішувача).
  • Пневматичний мембранний насос для перекачування рідких в’язких компонентів та/або готової продукції.

На виробничому майданчику необхідно передбачити місце промивання ємностей промивними рідинами.

Власне виробництво промислових диссольверів дозволяє нам задати обладнанню оптимальні для конкретного технологічного процесу характеристики, включаючи діаметр зубчастої фрези, об’єм ємності та її матеріал, висоту рами та валу робочого органу, потужність електродвигуна та характеристики редуктора, а також можливість додаткового перекачування в’язких рідин пневматичними мембранами.

наші
партнери