Вода та Індустрія

Системи водопідготовки

Постійно вдосконалюється комплекс рішень, що захищають цінний ресурс

Запаси води постійно виснажуються і стають більш цінними. Як результат, з кінця 90-х років ринок водопідготовки швидко зростає через появу все більш складних проблем в області водопідготовки, з якими стикаються ті, хто працює в цьому секторі, від забезпечення високої якості води до дотримання все більш ретельно контрольованих правил.
Від підготовки питної води до води, використовуваної в градирнях, а також використання води в незліченних промислових процесах, SEKO користується гарною репутацією надійного і послідовного партнера, який пропонує рішення, що відповідають будь-яким спеціалізованим потребам.

Використовуючи наш ринковий досвід, ми проектуємо, розробляємо, випробовуємо та виготовляємо конструкції, які гарантують наступні характеристики всіх наших рішень і систем:

Точність і Послідовність

Від управління загальною вартістю володіння системою з гарантією точного вимірювання важливих параметрів води з нашої серії Kontrol до хімічно сумісної сировини, обраного завдяки міцності і довговічності для використання в нашому виробничому процесі, від п’ятирічної гарантії на наші мембрани до сертифікованих по ATEX насосів, SEKO пропонує оптимальний результат, що забезпечує спокій і надійність.

Простота використання і Установки

Як міжнародна компанія ми прагнемо задовольняти потреби окремих ринків.
Саме тому при розробці нового продукту ми гарантуємо простоту установки і використовуємо єдині засоби програмування, які інтуїтивно зрозумілі будь-якою мовою.

Експлуатаційна ефективність

Від доступності ряду рішень до продуманих конструктивних елементів, таких як регульована довжина ходу, варіанти з поодинокими змочують деталями, стабілізоване джерело живлення, кілька вихідних сигналів в одному корпусі насоса, монтаж на підставці або на стіні і спільну мову програмування, насоси SEKO відрізняються винятковим поєднанням можливостей і високої продуктивності, як в електромагнітному, так і в електромеханічному виконанні.

Мембранні соленоїдні насоси дозатори

Мембранні соленоїдні насоси дозатори

Насоси дозатори підійдуть для дозування агресивних чи нейтральних речовин, забезпечать високу точність дозування, створюють тиск до 20 бар, мають продуктивність до 110 л/год.

Дозуючі насоси з електричним приводом

Плунжерні та мембранні насоси дозатори з електромотором для агресивних, хімічних речовин

Ми пропонуємо широкий асортимент насосів дозаторів в залежності від потреб наших клієнтів.

Насоси дозатори створені для дозування реагентів, стійкі до агресивних речовин та здатні працювати в широкому діапазоні продуктивності, тиску та температур, мають ATEX сертифікацію.

Мембранні пневматичні насоси

Мембранні пневматичні насоси SEKO DUOTEK

Пневматичні мембранні насоси (англ. air operated double diaphragm (AODD) – подвійна мембрана з приводом від повітряного потоку, керована стисненим повітрям).
Працюють там, де не можуть бути використані звичайні відцентрові насоси: в’язкі речовини, речовини з твердими частинками, агресивні речовини. 

Вихрові повітродувки SEKO

Вихрові повітродувки/компресори для нагнітання або відкачування повітря/газів

Вихрові компресори працюють відповідно імпульсному принципу. Це означає, що кінетична енергія обертового робочого колеса передається в насосну камеру де перетворюється в тиск газу.

Контролери

Контролери для вимірювання параметрів води

Інструменти, надані SEKO, роблять нашу компанію ідеальним партнером для очищення води та контролю за хімічними та фізичними параметрами в промислових процесах.

Датчики

Датчики для вимірювання параметрів води 

Асортимент вимірювальних датчиків та зондів Seko включає: рН, ОВП, електрична та індуктивна провідність, хлор та дезінфікуючі засоби, розчинений кисень, мутність та потоку.

Використання датчиків Seko можна зустріти від простих завдань очищення води до підготовки промислової технологічної води відповідно до більш жорсткіших вимог щодо температури, тиску, ступеня забруднення і хімічної стійкості.

Системи поліелекролітів

Установки приготування полімерів (флокулянтів та коагулянтів)

Станції приготування та дозування поліелектролітів – це установки, конструкція яких складається з резервуара, розділеного на дві або три камери в залежності від потреб, в кожній камері встановлена ​​мішалка.

наші
партнери