Меню
Каталог
дивитися
всі товари
Закрити
+38 (067) 442-30-58
Киев
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00 


вул. Якова Гніздовського,
д. 1, оф. 114

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб, Нд

10:00 - 20:00

Про насоси для відкачування шахтних вод

Мембранний пневматичний насос для відкачування шахтних вод

Держгірпромнагляд України 3.04.14 дав дозвіл на використання мембранних пневматичних насосів у алюмінієвому виконанні у небезпечних по газу та пилу зонах!

Будівництво шахт не обходиться без підтоплень та приток води у стовбурах буріння. Іноді вода надходить повільно через оголені водоносні породи, часом трапляються прориви. У будь-якому випадку така небезпека може стати серйозною загрозою життю людей, не кажучи про ефективність роботи прохідників, включаючи якість та швидкість проходки.

Один із найдієвіших способів боротьби з водовідливом – відкачування шахтних вод за допомогою насоса. Виникає наступне питання щодо того, як перекачати настільки брудну воду, яка до того ж включає дрібні осколки породи?

Італійська кампанія Seko Duotek надає рішення щодо відкачування шахтних вод у вигляді мембранних пневматичних насосів. Мембранні насоси Seko Atex володіють вибухозахистом 1-го класу, що необхідно при роботі в шахтах, і завдяки конструкції пневматичного насоса і гарної здатності до самовсмоктування відкачає брудну воду з шахт з твердими включеннями до 10 мм.

Чому варто купити мембранний насос для шахтного водовідливу?

Основні переваги мембранних пневматичних насосів перед, наприклад, відцентровими або будь-якими іншими насосами з електроприводом полягають у наступному:

  • Мембранний пневматичний насос має ПНЕВМАТИЧНИЙ привід. Це забезпечить перевагу безпеки над насосами з електродвигуном. Що дуже важливо в гірничодобувній промисловості. ❗ Пневмопривід допоможе уникнути ризику виникнення іскор та займання ❗❗❗
  • Напрошується питання: “А як же вибухозахищені насоси з електроприводом??”. Промоніторивши ринок, стає очевидною перевага мембранних пневматичних насосів над електричними за ЦІНОЮ.
  • Всі базові моделі мембранних пневматичних насосів мають вибухозахист 2-го класу по Atex, але так само є вибухозахищені пневматичні насоси серії ATEX з 1м класом вибухозахищеності.
  • Простоту конструкції мембранних насосів так само не варто залишати поза увагою. Але, як відомо, чим простіше, тим надійніше та легше в обслуговуванні. Свою функцію, а саме: відкачування шахтних вод, перекачування шламів, пульпи тощо. насос виконує на 100%.

Типи насосів

Наші спеціаліст підберуть Вам оптимальне рішення для Вашого завдання! Звертайтесь до нас у будь-який час, ми обов’язково зв’яжемося з Вами! Перейдіть до меню контактів.

“Інжинірингові системи” – кампанія з багаторічним стажем, яка є офіційними представниками Seko Duotek в Україні. Великий асортимент товару та найкращі ціни на ринку гарантовані!