Меню
Каталог
дивитися
всі товари
Закрити
+38 (067) 442-30-58
Киев
Приймаємо дзвінки

з 9:00 до 20:00 


вул. Якова Гніздовського,
д. 1, оф. 114

Пн.-Пт.

9:00 - 20:00

Сб, Нд

10:00 - 20:00

Зламалася мембрана для насосу

У цій статті ми розглянемо приклад підбору матеріалу, з якого зроблена мембрана для насоса. Правильний підбір внутрішніх компонентів, насамперед впливають термін служби мембранного насоса. Мембрана насоса називається діафрагма для насосів. Мембрани для насосів виготовляють із різних матеріалів, щоб можна було використовувати для перекачування різних матеріалів. При підборі враховують які речовини перекачуватиме діафрагмовий насос. Коли Ви хочете підібрати найкращий матеріал мембрани, можна подивитися в цю таблицю. Але краще проконсультуватися з нашими фахівцями, які це зроблять набагато швидше та набагато якісніше.

Мембрани для насосів

Навіть якщо ви впевнені, що самі правильно підібрали, то не буде зайвим уточнити ще й наших фахівців. Неодноразово стикалися з ситуаціями, коли клієнти не враховували деякі фактори, які в результаті вплинули на вихід з ладу насоса. Якщо Ви перекачуватимете одним насосом кілька речовин, то підбирати внутрішні компоненти потрібно ще уважніше так, як до різних матеріалів, що перекачують, стійкість мембран відрізняється.

Можна виникнути ситуація, коли окремо для декількох речовин ступінь стійкості підходить, але при перекачуванні із залишками попереднього матеріалу новий може прореагувати. Після реакції діафрагми насос може впливати.

Ось на фотографії нижче можемо побачити такий приклад. Мембрана з Santoprene і підбиралася для перекачування:

  • Етанол;
  • Метанолу;
  • Гліцерину.

Прорив мембрани сантопрен

Як видно на мембрані є прорив. Це могло виникнути через хімічну реакцію. Це могло статися через пом’якшення та розтягнення мембрани. Щоб цей насос запрацював добре, потрібно купити мембрану для насоса і встановити.

Якщо Ви знаєте що можуть виникнути хімічні реакції, краще перед використанням з іншими матеріалами промити насос. Для промивання краще використовувати відповідні засоби, які не вплинуть на внутрішні компоненти пневматичного насоса.

Для консультації з нашими фахівцями телефонуйте за номером (067) 233 88 10 Ви завжди отримаєте широкі відповіді на питання щодо правильного підбору мембранних насосів та їх комплектуючих.

На якій мові бажаєте використовувати сайт?
УкраїнськаРусский